GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ

grup hepsi sevenleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar

+2
hpsi_cemre
erengökçe
6 posters
YazarMesaj
erengökçe
Admin
Admin
erengökçe

Kadın Mesaj Sayısı : 465
Lakap : küçük eren
hangi hayvan : Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Kpekbr5
hangi hepsi kızı : Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Ernga61iu6

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Left_bar_bleue500/500Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Empty_bar_bleue  (500/500)

Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Empty
MesajKonu: Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar   Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar EmptyPtsi Kas. 10, 2008 5:15 pm

“ hayatim ne para sıkıştırmasI ya?!elimdeki kredi karti bi kere...dansözün gögüslerinin arasindan kartimi geciriorum.sen demedin mi hesabi öde diye?buranin pos makineleri böyleyse benim ne sucum var canim?"

"yani nasil da hazirsin kizmaya!!anlamadan dinlemeden,hayret bişiisin yani.eski paralar tedavülden kalkmadan elimizden cikarmamiz gerekmiyor mu?ben de onu yapiyorum iste.sus biraz dansöz cakacak eski para taktigimi"

"aaaaaaaaa!..sen burdaysan bu kadin kim?aaaaaaa dansöz...ben de sen pistte oynarken terledin,sicak basti da üstünü cikardin saniyorum..kendimce telas yapmisim,gögüslerini kapatmak icin ugrasiyorum..hah hah hah..ee sen de dansöz gibi oynama hayatim,karistiriyorum.."

"senin dünyadan haberin yok..hesap kol gibi geldi.dansöze para sıkıştırıyor numarası yapip daha önceden sıkıştırılan paralari araklamaya calisiyorum..sen de öyle bagir..aferin! sabaha kadar asagida bulasik yikarken sorarim ben sana"

"sen tanimıyorsun kocani..hobi olarak tipla ilgileniyorum ben..ihtisas alanim da gögüsler..hanimefendiye mamografi yapiyorum..sag gögüste kücük bi kütle var gibi sanki..ince iğne biyopsisi yapmam lazim sonra..."

"dur be kadin, dur be..tam kiskanclik yapacak zamani buldun.masaya hesap geldi görmüyor musun? ellerim mesgulmüs gibi yapiyorum ki, belki birinin benden önce eli cebine gider de hesaptan yirtariz die..caktirmasana"

"eveeeeeeeet,hazir misiniz arkadaslar cekiyorum...19 cikti.hadi ama 2.cinko cikmadi mi kimsede? peki tamam daha karistirip cekicem diplerden.."

"inan karistirmisim hayatim,ben bunlar senin sandim..insan insana benzer derler ya,gögüs de gögüse benzermis demek ki..bak gördün mü seninkilerin aynisi hayatim..."
https://hepsigrubu789.yetkin-forum.com
hpsi_cemre
co-admin
co-admin
hpsi_cemre

Kadın Mesaj Sayısı : 1498
Lakap : kömür prenses
hangi hepsi kızı : Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Cmrzv51ef9

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Left_bar_bleue500/500Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Empty_bar_bleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar   Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar EmptyPtsi Kas. 10, 2008 7:09 pm

süper olmuş ssaol lokumum

bu arada FENERBAHÇE=4 gs=1
http://www.gruphepsiciyim.heavenforum.com
eLo*arda
mod adayı
mod adayı
eLo*arda

MesajKonu: Geri: Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar   Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar EmptyCuma Kas. 28, 2008 8:12 pm

saoL canım bu arada arkadaşa cewam Very Happy
PORTO:2 ezikfb:000 Very Happy
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Lakap : YetkinkoLik
hangi hepsi kızı : Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Yoshyvf71jm3

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar   Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar EmptySalı Ara. 02, 2008 9:06 pm

katılıyorm ezik fbbb
http://www.gruphepsifrm.2forum.biz
sılAshley
moderetör
moderetör
sılAshley

Kadın Mesaj Sayısı : 131
Lakap : Ashley Delisi
hangi hayvan : Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Kedidq0
hangi hepsi kızı : Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Glnvl11cx5

MesajKonu: Geri: Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar   Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 8:53 am

Saygısızlığın lüzumu yok hiç gereksiz bir konu tartışılmaz her takım güzeldir
http://www.ashleyturkey.yetkinforum.net
Eren-Ji Admin
moderetör
moderetör
Eren-Ji Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 595
Lakap : sarı şeker
hangi hayvan : Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Kedidq0

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Left_bar_bleue5000/5000Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar Empty_bar_bleue  (5000/5000)

MesajKonu: Geri: Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar   Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar EmptyPtsi Nis. 13, 2009 7:50 pm

sağol

Dansöze Para Yapıstırırken Karısına Yakalananlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-