GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ

grup hepsi sevenleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları

2 posters
YazarMesaj
sarı papatyam
moderetör
moderetör
sarı papatyam

Kadın Mesaj Sayısı : 322
hangi hayvan : kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları Kokarcamv4
hangi hepsi kızı : kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları Glnvl11cx5

kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları Empty
MesajKonu: kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları   kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 10:06 pm

-hepsi grubuda geçen yıl senle birlikte gnçtrkcll 40c turnesindeydi onların yokluğu sana neler hissettirdi.
KENAN:hepsi kızları çok tatlılar.onlar benim duracellerim çok keyifliler herşeyden önce. işlerini iyi yapıyorlar ve disiplinliler.onlarla birarada olmak herzaman insanı memnun ediyor.ama bu sene böyle düşünmüşler.bende altımıza birkaç grup alsak, yeni arkadaşlarımıza destek olsak diyordum, ama daha sonra böyle olmasına karar verildi.
-Hepsinin son albümündeki tek yeni beste, yani 4 peynirli pizza şarkısı sana ait...
KENAN:ben bu şarkıyı çalarken kızlardan bir tanesi 'işte bu bizim şarkımız' dedi. bir an evvel bitirip albüme yetiştirmeye çalıştık. aslında o şarkı için çok daha önceleri hazırlanmak isterdim. son anda albüme yetişen şarkılar olur ve onlar albüme uğurlu gelir. onlarda 'bize uğurlu gelecek' dediler. bence çok da güzel oldu. hayranları çok seviyorlar. belirli bir hedef kitleye direkt yöneltilmiş bi projeydi benim için. çünkü geçn yaş kitlesine hitap eden Hepsiden daha büyük başka bir grup yok diye düşünüyorum. onları anlamaya çalışarak sözleri yazmaya çalıştım. o kadar gençlerki onlarla 120-130 proje daha yaparız sanırım.
-bu şarkıyla ilgili aldığın kötü eleştirilere ne diyorsun
KENAN:aslında kötü eleştri almadım.benim kulağıma gelmedi.ne geldiki sizin kulağınıza?
-Kenandan böyle şarkı nasıl çıkar diyenler oldu
KENAN:inan ki böyle şeyler duymadım, ama işlerine yaramadıysa çok üzülürüm.işlerine yarayacak bir şarkıydı.
-Onların kitlesi çok sevdi ama kenan doğulu denildiğinde yakışmadı o şarkı
KENAN:kenan doğulu dinleyicisi için yapılmadı o şarkı çünkü. hedef kitleye yöneltilmiş bir şarkıydı.ben onlara 'bu şarkı hit olacak tüm türkiye bunu konuşacak' demedim. onlar 'bizim dinleyicimiz bu şarkıyı çok sever,biz söylemek istiyoruz'dediler. buyrun sizin olsun dedim. yapılmış şeyin üzerine muhasebe yapılmasını sevmiyorum. biz üretken insanlarız. önümüzdeki ay başka şarkılar çıkacak, onlar yerini bulacak yada bulmayacak.genelde eleştrilerle ilgili negatifte olsa olumluda olsa çok etkilenmiyorum.çünkü herzaman bildiğim ve doğru hissettiğim şeyleri yapıyorum.hepsi içinde bir sonraki albümü düşünmeye başladım.albümde yeni bir şarkı yoktu yeni şarkı istiyorlardı.şarkıyı verirken bana yakışırmı yakışmazmı diye pek düşünmedim açıkçası.
-yaptıkları cover şarkıları beğendinmi?
KENAN:sımsıkıyı ozan doğulu yaptı.cover gibi değilde remiks gibi oldu.onu ve diğer şarkıların bazılarını çok beğendim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları   kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları EmptyCuma Eyl. 26, 2008 10:18 pm

saol cnm bnm
hpsi_cemre
co-admin
co-admin
hpsi_cemre

Kadın Mesaj Sayısı : 1498
Lakap : kömür prenses
hangi hayvan : kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları Kpekbr5
hangi hepsi kızı : kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları Cmrzv51ef9

Kişi sayfası
Rep Puanı:
kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları Left_bar_bleue500/500kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları Empty_bar_bleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları   kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 1:53 pm

saol lokumum
http://www.gruphepsiciyim.heavenforum.com

kenan doğulunun hepsi ve 4 peynirli pizza ile ilgili anlattıkları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4 Peynirli pizza