GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ

grup hepsi sevenleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi aşkım yüzünden oldu. sevgilim beni terk etti

YazarMesaj
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Lakap : YetkinkoLik
hangi hayvan : Hepsi aşkım yüzünden oldu. sevgilim beni terk etti Kpekbr5
hangi hepsi kızı : Hepsi aşkım yüzünden oldu. sevgilim beni terk etti Yoshyvf71jm3

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Hepsi aşkım yüzünden oldu. sevgilim beni terk etti Left_bar_bleue500/500Hepsi aşkım yüzünden oldu. sevgilim beni terk etti Empty_bar_bleue  (500/500)

Hepsi aşkım yüzünden oldu. sevgilim beni terk etti Empty
MesajKonu: Hepsi aşkım yüzünden oldu. sevgilim beni terk etti   Hepsi aşkım yüzünden oldu. sevgilim beni terk etti EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 10:27 am

Senin için Hepsi ne demek? Hayatındaki yeri ne?Aslında Hepsi benim hayatımın tümünü kaplıyor. Hepsi hayata karşı bakış açımı çok değiştirdi. Zaten Hepsi olmadan önce de biz kızlarla hep beraberdik. Tek fark, arada eve gidip uyuyorum. Birey olarak düşünmüyoruz. Birbirimizden bağımsız bir şey yaptığım zaman çok dikkat ediyorum. Çünkü grubun diğer üç kişisini de etkiliyor yaptıklarınız. “Hayatının filmini çekeceğiz adı ne olsun?” deseler? Huzur. Biz, “Bakabileceğiniz kadar çocuk” sloganıyla büyüdük. Bugünse Başbakanımız “En az üç çocuk” diyor. Çocukların en sevdiği müzik grubunun bir üyesi olarak kaç çocuk doğurmak istersin?Bu dünyaya çocuk getirmek istemem. Neden diye soracak olursanız dünya çok kötüye doğru ilerliyor. Devlet açısından, ekonomi açısından, doğal afetler açısından berbat bir haldeyiz. Dünyada olan bir çocuğu evlat edinmek daha mantıklı... Çünkü yeni birini getirip onu daha büyük acılara itmenin bir anlamı yok. Konservatuvarda okurken yaptığın kariyer planının şu an neresindesin?Çok yarısındayız daha... Türkiye’de üçüncü albümü yapmak kolay değil ama çok daha ilerisini düşünürsek büyük projeler yapmak istiyoruz. Kariyerin ‘K’ sını yaptık diyebilirim henüz. Elinde sihirli bir değnek olsa Türkiye için neler yapardın? Dünya için neleri hayata geçirirdin?Hastalıklar kaldırılmak isteniyor hep ama ben böyle bir şey yapamam. Çünkü vakti gelenin gitmesi gerekiyor. Eğer bunlar olmasa inanılmaz bir insan yığını olurdu. Savaşı yok etmek isterdim. İnsanlarda nefreti yok ederdim. Herkesin evine bir huzur kutusu koyardım. O kutu olur ama gerçekten ihtiyaç olduğu zaman açılır ve o huzur yayılır.Konservatuvarda okurken idolün kimdi, şimdi kim?Okuldayken hep hocalarımı idol olarak gördüm. Lisedeyken Dilek Engin benim idolümdü. Ben bu kadın gibi olmak istiyorum derdim. Şu an bir idolüm yok. Bizi idol olarak görsünler istiyorum. Günün birinde Aslı’nın Kerem’le, Şirin’in Ferhat’la aşkı gibi bir aşk yaşarsan ve aşkın sana, “Yasemin ya Hepsi ya biz’ dese tercihin ne olur?Hepsi derim. Beni kabul edecek insan işimle kabul etmek zorunda... Çünkü ben onunla tanışana kadar bir yere geldiysem işimle geldim. Eğer beni seviyorsa işimi de kabul etmesi lazım. Zaten “Ya işin, ya ben” diyen biri hayatımda olamaz. İşim yüzünden terk edildim zaten. Uzun süren bir ilişkiydi. Bu işe ilk başladığımızda girmişti hayatıma. Ben ona her şeyin zor olacağını söylemiştim. “Kolay olmayacak” dedim, “Biliyorum” dedi. Onu görme sürem bile çok azaldı. Ama o bunu anlamak istemedi. Bana “Neden hep işin ön planda?” dedi. “Ben şu yaşımda ayaklarımın üzerinde durup anneme yardım edebiliyorsam ne mutlu bana” dedim. “O zaman bana neden işim diye sorma” dedim. “Sen ne yapıyorsun” dedim. Bana cevap veremedi. Bir hafta sonra bana “İşin mi ben mi?” gibi bir soru yöneltti, “Görebileceğim bir sevgili, bir kız arkadaş” istiyorum dedi. Bizim işimize katlanmak gerçekten çok zor bazen hak veriyorum. Çünkü biz yaşıtlarımızdan daha fazla çalışıyoruz. Ki, ben çalışmayı çok seviyorum. Tatlı bir yorgunluk bizimkisi...

Dizi ve Hepsi grubu olmadığı zamanlarda neler yaparsın?

Ben de yalnızlık fobisi var. Genelde kızlarla oluyorum. Birini buluyorum illa ki yanıma.Tek başıma kalamıyorum. Tek kaldığım günler de evde oturuyorum. Yüzmeyi çok severim. Pazar günüyse annemle olmayı tercih ediyorum.

Keşke yapmasaydım dediğiniz ne var?

Hayatımda keşke yapmasaydım dediğim bir şey yok.

İyi ki yapmışım dediğin ne var?

İyi ki Hepsi var hayatımda. Çok sevdiğim bir şeyi yapıyorum.

Mutlaka yapmalıyım dediğin ne var?

Çok komik ama ralli yapmak istiyorum. ;

Yasemin Yürük:1986 İstanbul doğumlu. Orta ve lise öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde yaptı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde Klasik Bale eğitimi gördü. Üç yıl AKM Çocuk ve Gençlik Balesi’nin oyunlarında sahneye çıktı. Reklam müzikleri seslendirdi. Özel şan, tiyatro ve piyano dersleri aldı.

10 ismin çağrıştırdıkları

Gülçin Ergül: Cimri

Eren Bakıcı: Organik

Cemre Kemer: İnatçı

Sezen Aksu: Lokum

Ajda Pekkan: PamukYonca

Evcimik: Enerjik

Ayçe Abana: Şeker

İnci Gündoğdu: Otoriter

Kartal Çidamlı: Komik

Nevin Yürük: Her şeyim
http://www.gruphepsifrm.2forum.biz