GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ

grup hepsi sevenleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kırlangıçların ömrü 6 aydır

4 posters
YazarMesaj
sılAshley
moderetör
moderetör
sılAshley

Kadın Mesaj Sayısı : 131
Lakap : Ashley Delisi
hangi hayvan : Kırlangıçların ömrü 6 aydır Kedidq0
hangi hepsi kızı : Kırlangıçların ömrü 6 aydır Glnvl11cx5

Kırlangıçların ömrü 6 aydır Empty
MesajKonu: Kırlangıçların ömrü 6 aydır   Kırlangıçların ömrü 6 aydır EmptyPtsi Ara. 01, 2008 5:44 pm

Günlerden bir gün diyelim ki bir yaz...
Kırlangıcın biri bir adama aşık olmuş. Ve adamın penceresinin önüne konup adama şöyle demiş:

- " Ben seni çok seviyorum lütfen pencereyi açıp beni içeri al da birlikte yaşayalım." Adam :

- " Olmaz alamam... Sen bir kuşsun hiç bir kuş adama aşık olur mu?..." kırlangıç bir süre sonra tekrar gelmiş:

- Lütfen pencereyi açıp beni içeri al birlikte yaşarız. Hem ben sana dost ve arkadaş olurum canında sıkılmaz birlikte yaşar gideriz... Adam yine:

- " Olmaz alamam...Git başımdan" diye cevap vermiş.

Zaman geçmiş... Sonbahar yaklaşmış... kırlangıç üçüncü ve son defa penceresinin önüne konup adama tekrar şöyle demiş:

- " Lütfen beni içeri al... Artık soğuklarda başladı, dışarıda kalamam biliyorsun ben sıcak havalarda yaşayabilirim sadece... beni içeri almazsan başka sıcak ülkelere gitmek zorunda kalırım. Lütfen beni içeri al da burada kalayım. Birlikte yemek yer omuzuna konar seni neşelendirir sana yarenlik ederim. Hem sende benim gibi yalnızsın..." Adam :

- " Git derhal başımdan!... Ben yalnız kalırım" demiş ve kuşu kovmuş... kırlangıçta bu cevap üzerine üzüntülü bir şekilde uçmuş ve uzaklara gitmiş... Adam kırlangıç uzaklara gittikten sonra düşünmüş:

-" Ben ne aptal, ne kadar akılsız bir adamım, niye kırlangıçla birlikte kalmayı kabul etmedim? Ne güzel birlikte kalırdık demiş kendi kendine ve çok pişman olmuş. Pişman olmuş ama iş işten geçmiş. Kendi kendine

-" Nasıl olsa sıcaklar başlayınca kırlangıcım yine gelir bende onu içeri alır birlikte mutlu bir hayat sürerim, demiş.

Ve penceresini sonuna kadar açıp beklemeye başlamış. Yazın gelmesiyle kırlangıçlarda gelmeye başlamış. Ama onun kırlangıcı gelmemiş. Yazın sonuna kadar hiç penceresini kapatmadan pencerenin başında beklemiş ama boşuna....kırlangıç yokmuş. Gelen kırlangıçlara sormuş ama onun kırlangıcını gören olmamış. Sonunda bir bilge kişiye halini danışmak ve ondan bilgi almak için gitmiş. Bilge kişiye olayı anlattıktan sonra bilge kişi ona şöyle demiş:

- K ı r l a n g ı ç l a r ı n ö m r ü 6 a y d ı r . . .

Hayatta bazı fırsatlar vardır, ömründe bir defa eline geçer ve değerlendiremezsen uçup gider... Hayatta bazı insanlar vardır, ömründe bir kez karşına çıkar ve fark edemezsen, değerini bilemezsen, uçup gider... Ve asla geri gelmezler... Dikkatli olun... Farkında olun... Ve bir düşünün acaba kaç kırlangıcı kovaladınız pencerenizden??

(alıntı)
http://www.ashleyturkey.yetkinforum.net
erengökçe
Admin
Admin
erengökçe

Kadın Mesaj Sayısı : 465
Lakap : küçük eren
hangi hayvan : Kırlangıçların ömrü 6 aydır Kpekbr5
hangi hepsi kızı : Kırlangıçların ömrü 6 aydır Ernga61iu6

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Kırlangıçların ömrü 6 aydır Left_bar_bleue500/500Kırlangıçların ömrü 6 aydır Empty_bar_bleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: Kırlangıçların ömrü 6 aydır   Kırlangıçların ömrü 6 aydır EmptyPtsi Ara. 01, 2008 8:03 pm

tşkler
https://hepsigrubu789.yetkin-forum.com
hpsi_cemre
co-admin
co-admin
hpsi_cemre

Kadın Mesaj Sayısı : 1498
Lakap : kömür prenses
hangi hayvan : Kırlangıçların ömrü 6 aydır Kpekbr5
hangi hepsi kızı : Kırlangıçların ömrü 6 aydır Cmrzv51ef9

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Kırlangıçların ömrü 6 aydır Left_bar_bleue500/500Kırlangıçların ömrü 6 aydır Empty_bar_bleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: Kırlangıçların ömrü 6 aydır   Kırlangıçların ömrü 6 aydır EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 11:04 pm

sağol lokumum
http://www.gruphepsiciyim.heavenforum.com
Eren-Ji Admin
moderetör
moderetör
Eren-Ji Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 595
Lakap : sarı şeker
hangi hayvan : Kırlangıçların ömrü 6 aydır Kedidq0
hangi hepsi kızı : Kırlangıçların ömrü 6 aydır Ernga61iu6

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Kırlangıçların ömrü 6 aydır Left_bar_bleue5000/5000Kırlangıçların ömrü 6 aydır Empty_bar_bleue  (5000/5000)

MesajKonu: Geri: Kırlangıçların ömrü 6 aydır   Kırlangıçların ömrü 6 aydır EmptyPtsi Nis. 13, 2009 6:45 pm

sağol cnm tşkler

Kırlangıçların ömrü 6 aydır
1 sayfadaki 1 sayfası