GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ

grup hepsi sevenleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın

2 posters
YazarMesaj
hpsi_cemre
co-admin
co-admin
hpsi_cemre

Kadın Mesaj Sayısı : 1498
Lakap : kömür prenses
hangi hayvan : arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Kpekbr5
hangi hepsi kızı : arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Cmrzv51ef9

Kişi sayfası
Rep Puanı:
arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Left_bar_bleue500/500arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Empty_bar_bleue  (500/500)

arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Empty
MesajKonu: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 2:49 pm

Hepsi bir gün yemeğe Cemre'ye gitmeye karar vermişler.Gitmeden önce Cemre'yi aramışlar.
Eren:
Cemre bugün sendeyiz canım,yemeğe geliyoruz bak ona göre.
Cemre:
Tamam.Akşama hazır olur herşey.
Aradan zaman geçer ve akşama yaklaşır.Gülçin,Eren ve Yasemin arabaya binerler(direksiyonda yasemin tabiki) ve yola koyulurlar.
Cemre arkadaşlarını kapıda karşılamış ve hemen yemek masasına yönlendirmiş(tabi herkesin karnı zil çalıyor)Sıra yemek servisine gelmiş.Cemre yemeği getirmiş kapağı açınca herkes şok olmuş.
Gülçin:
Cemre bu ne yemeği?
Cemre:
Patlıcan oturtma.
Yasemin:
Cemre sen bize şaka mı yapıyorsun ya
Cemre:Yoo!Patlıcan oturtma diyordu ben de hepsini dik koydum.
Tabi bunu duyan Eren:
Vallahi diyecek söz bulamıyorum sana Cemre,Allah'tan karnı yarık ya da imam bayıldı istemedik senden ...

alıntı ama komik
http://www.gruphepsiciyim.heavenforum.com
hpsi_cemre
co-admin
co-admin
hpsi_cemre

hangi hayvan : arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Kpekbr5
hangi hepsi kızı : arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Cmrzv51ef9

Kişi sayfası
Rep Puanı:
arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Left_bar_bleue500/500arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Empty_bar_bleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 2:55 pm

Birgün Hepsi bir konserden sonra daha önceden rezervasyon yaptırdıkları hotele gittiler.Bu konser uzun bir turnenin son konserlerinden biridir.Gülçin,Cemre,Yasemin ve Eren ailelerini çok özlemişlerdi.Eve telefon açıp konuşmak istiyorlardı.İlk Gülçin telefona sarıldı ve:
Anneciğim bana dönünce enfes yemekler yapar mısın?(normalde Biz'e der ama fıkraya)
O'nu Yasemin izledi:
Babacığım sanırım hasta oldum,ama korkmayın ilaçlarımı yanıma almıştım...
Ardından Cemre:
Babacığım ben dönünce bana aldığın yeni filmleri izlemek için sabırsızlanıyorum,herkesi çok özledim...
Sıra Eren'e gelmiş ama Eren hiç oralı değilmiş.Diğerleri bu duruma biraz şaşırmışlar ve sormuşlar:
Aramızda en "ev kuzusu"( ) sendin şimdi niye aileni aramıyorsun?
Eren içten bir rahatlıkla cevap verir:
Benim ailem burada.der
Bunu duyan kızlar Eren'in etrafına toplanırlar ve onu kucaklarlar,Eren çok şaşırır ve ne olduğunu sorar.
Gülçin:
Yaa kız bizi ailesi gibi görüyor derken kapı çalar.Kapıyı bir açar ki Eren'in anne ve babası
Gülçin,Cemre ve Yasemin şok olurlar ve önce birbirlerine sonra da Eren'e bakarlar.Eren:
Ne oldu,niye şaşırdınız ki?Ben size ailemin burada olduğunu söylemiştim,der.O akşam herkes çok eğlenir ve Eren'in ailesi Hepsi Grubu'nun gerçek bir aile gibi oldunun farkına varır.
Eren:
E ben demiştim benim ailem burda diye,deyince Gülçin elindeki o bol kremalı pastayı Eren'in ağzına tıkar ve:
Evet demiştin canım der.

alıntı ama komik deil mi
hpsi_cemre
co-admin
co-admin
hpsi_cemre

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 2:58 pm

Gülçin evinden çok çıkmayan bir genç kızdır.Grup arkadaşlarını yanında göremediği zamanlar evde zaman harcar veya yan komşusu olan Makbule Teyze'ye gider.Makbule Teyze ununu elemiş,eleğini asmış bir insandır ama Hepsi'nin de esaslı bir fanıdır.Bir gün Makbule Teyze'nin Almanya'ya kızını ziyarete gitmesi gerekirOnu geçirenler arasında tabi ki Hepsi de vardır.Gülçin yine o gün evde otururken kapı zili çalar.Gelen bir diğer yan komşusu Remziye Teyze'dir.O da yaşını başını almış bir hanımdır.Ayakları onu zar zor taşımaktadır
Remziye Teyze:
Gülçin kızım bir fincan şekerin var mı?der.
Gülçin:
Tabiki Remziye Teyzeciğim,sen şöyle bir otur dinlen azıcık ben hemen getiriyorum şekeri.
Bir koşu mutfağa gidip şekeri getirir.Remziye Teyze'ye verir.Remziye Teyze:
Vallahi çok makbule geçti!der.
Gülçin şaşkınlıkla sorar:
Nasıl olur Remziye Teyze?Onu az önce ben yolcu ettim.der.
Birşey anlayamayan Remziye Teyze eve varınca şaşkınlıkla kızına şöyle der:
Vallahi zamane kızları pek bir acayip,baksana Gülçin az önce onu yolcu etmiş,herhalde onbiri bekliyor.
alıntı ama komik deil mi
hpsi_cemre
co-admin
co-admin
hpsi_cemre

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPaz Kas. 09, 2008 7:01 pm

başka paylaşım yok mu?
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Lakap : YetkinkoLik
hangi hepsi kızı : arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Yoshyvf71jm3

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPtsi Ara. 08, 2008 11:52 am

Hepsi bir gün müzik solfej dersindeyken içeri müdür girer ve:bu sınıfta müziği en çok sevdiğine inanlar parmak kaldırsın!!der.
Bizim kızlar hemen biziz diye ayağa fırlarlar.bunun üzerine müdür

: o zaman derhal aşağı inip yeni gelen piyanonun taşınmasına yardım edin!!!

En son yoshy_nilay tarafından Salı Ara. 09, 2008 12:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.gruphepsifrm.2forum.biz
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

hangi hepsi kızı : arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın Yoshyvf71jm3

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPtsi Ara. 08, 2008 11:53 am

hepsi alışverişe çıkmışlar. vitrinlere bakarak dolaşıyorlarmış. ama yanlarında çok az para kalmış. gülçin
-ben çok susadım. şuradan alıp gelirim siz beni beklemeyin. demiş
kızlar da
-tamam biz köşede bekliyoruz. demiş.
gülçin bakkala doğru yönelmiş. arkasına bakarak gidiyormuş kızlar arkalarını döndükleri zaman koşmaya başlamış.
geridöndünğünde elinde bir iki paket varmış. yasemin:
-gülçin bunlar ne? demiş
gülçinde:
hazır su almışken bir kaç elbise alayım dedim.
cemre:
iyide parayı nerden buldun ?
gülçin:
-bakkaldan borç aldım.
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPtsi Ara. 08, 2008 11:55 am

Gülçin bir sabah kaç kilo olduğunu merak etmiş ve kalkıp tartının başına gitmiş.
Sabah kahvaltısında da Cemre,Eren ve Yasemin gelecekmiş.Kahvaltıyı hazırlamadan tartılmış.
O da ne?!!!
Tam tamına 64 kiloymuş...Bu duruma çok üzülmüş, sinirlenmiş.
O sırada kapı çalmış.Gelenler de Cemre,Eren,Yaseminmiş.Arkadaşlarını sinirli görünce Eren sormuş:
-Noldu Gülçin?Neyin var senin?Ne oldu??
-Ne olacak duba oldum!!!
-O ne demek şimdi??
Gülçin ağlamaya başlamış sinirle...Şöyle demiş...
-Sakın bana üzülme demeyin!Hepiniz inceciksiniz.Ama ya ben!Yakında tartıyla değil de kantarla tartılacağım ya!!!!Cemre onu yatıştırmaya çalışmış.
Gülçin ona şöyle demiş:
-Cemre sen de pes yani... Kızım 45 kilosun 65 kilodaki birisine ne diyorsun.
Sen hiç benim kilomda olmadığın için bilemezsin....
Cemre bunu üzerine arkadaşını yatıştırmak için şöyle demiş:
-Aaaa ama Gülçin.Öyle deme bir 10, 15 senen sonra ben de senin kilonda olurum.Amma büyüttün sen de.
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPtsi Ara. 08, 2008 11:55 am

cemre 2 aylığına tatile gitmiş. yasemin evin bir hafta sonra çok pis olduğunu farkedip eve temizlikçi kadını çağırmış. kadın gelmiş evi pırıl pırıl yapmış. bu haftalarca sürmüş. sonra cemre gelmiş evi tertemiz bulmuş çok sevinmiş.
sonraki gün tekrar temizlikçi kadın geldiğinde cemre odaları temizliyormuş. kadın salona gelmiş bakmış kimse yok. her yer tertemiz. sonra odadan cemre çıkmış elinde süpürgeyle. temizlikçi kadın korkmuş. kendinin işten atıldığını, yerine birinin geldiğini sanmış. yasemin i aramış. yaseminde
-yok, fadime abla. sen işten atılmadın. o da yeni biri değil. o bizim süpürgenin hediyesi. yanında veriyorlardı tüm temizliği yapar diye.
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPtsi Ara. 08, 2008 11:57 am

bir gün eren pasta yapıyormuş. gülçin den sütü istemiş. gülçin dolaptan sütü almış eren e vermiş. sonra geri dönerken eli süt şişesine çarpmış. süt şişesi düşmüş ve süt dökülmüş. eren gülçin e çok kızmış. gülçin üzüntüyle salondaki koltuğa oturmuş. o gün hiç konuşmamış sonra eren ona çok üzülmüş gidip gülçin e
-n'oldu gülçin süt dökmüş kediye dönmüşsün.
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPtsi Ara. 08, 2008 11:57 am

yasemin eve gelmiş. oturmuşlar hep birlikte. sonr ayaseminin uykusu gelmiş neredeyse koltukta uyuyacakumış. cemre:
-hadi yasemin yatağına git. yoksa burda uyuyacaksın demiş.
yasemin tamam demiş uykulu uykulu odasına gitmiş. sonra gözleri kocaman açık bir şekilde salona koşmuş
gülçin
-noldu yasemin!
yasemin:
-arabamı gören oldumu kızlar?
cemre:
-inanmıyorum ya yasemin bu muydu yani.
yasemin:
-ben arabamsız uyuyamamki...
eren:
-bebekler ayıcıksız uyuyamaz bizim koca bebekte arabasız uyuyamıyor
ereeeeen!!
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPtsi Ara. 08, 2008 11:58 am

Bir gün kızlar gelecekte nasıl olacaklarının hayalini kuruyorlarmış...Cemre Eren ve Gülçinin hayalleri aynıymış...
Çok yakışıklı,süper birileriyle evlenmişler...Hala çok başarılılarmış...Birbirlerinden ayrılmıyorlarmış...
Cemre demiş:
Yoshy sen gelecekte nasıl olmayı hayal ediyorsun demiş...
Yasemin şöyle uzaklara dalmış...
-İnanmıyorum...Onu görünce elim ayağım birbirine dolanıyor...Hayatımın anlamı herşeyim oluyor o...O kadar havalı ki bir geçerken herkes ona bakıyor... demiş.
Eren:
Yasemin kızım kendine gelsene bu gelecek değil şimdi galiba kim bu şanslı??
Yasemin devam etmiş...
O benim hayatımın anlamı herşey....Birlikte heryere gidiyorz geziyoruz ve onunla olmaktan çok mutluyum gurur duyuyorum...
O benim herşeyim!!
Gülçin demiş:
Yasemin kendine gel yaa kim bu çocuk söyle bakayım!!

Yasemin dönmüş:
Ya kızım ne çocuğu yaa hayal bile kuramıyoruz...Ne çocuğu yaa!!
Ferrariden bahsediyorm sen çocuk diyorsan benim birini anlatıyor gibi bir halim mi var!!besbelli ferrariyi anlattığım
hpsi_cemre
co-admin
co-admin
hpsi_cemre

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyPaz Ara. 14, 2008 7:18 pm

güzel fıkralarmış paylaşım için sağol lokumum
<Miss Dikinciler>
moderetör
moderetör
<Miss Dikinciler>

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın   arkadaşlar  hepsi  ile  ilgili  fıkra  bilenler  paylaşsın EmptyC.tesi Ara. 20, 2008 12:34 pm

ö.d jnm

arkadaşlar hepsi ile ilgili fıkra bilenler paylaşsın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi 1 ile ilgili bir haber