GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
<center><script language="Javascript" src="http://www.ip2phrase.com/ip2phrase.asp?template=Ülke : <COUNTRY> <FLAG> İp Adresiniz Kayıt Edildi: <IP> Şehir : <CITY>"></script></center>
GRUP HEPSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ

grup hepsi sevenleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eren / Biyografisi

2 posters
YazarMesaj
sarı papatyam
moderetör
moderetör
sarı papatyam

Kadın Mesaj Sayısı : 322
hangi hayvan : Eren / Biyografisi Kokarcamv4
hangi hepsi kızı : Eren / Biyografisi Glnvl11cx5

Eren / Biyografisi Empty
MesajKonu: Eren / Biyografisi   Eren / Biyografisi EmptyPaz Eyl. 07, 2008 9:53 pm

18 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul'da doğdu. Özel İdeal İlkokulu'nda öğrenim hayatına başlayan Bakıcı, sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'ne girdi. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitiren Bakıcı, sonrasında üniversite bünyesindeki Modern Dans Bölümü'nde eğitim gördü ve 2006 yılında tamamladı. 1993-1999 yılları arasında ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nde çeşitli oyunlarda rol aldı. 1997 yılında Londra'da "Urdang Dance Academy"'de ve 1998 yılında Budapeşte Dans Okulu'nda eğitim aldı. Özel bir dans grubu olan Dans@ ile, Çin'de sahne alan Bakıcı, Yıldızların Altında müzikalinde de rol aldı.
Misafir
Misafir

Eren / Biyografisi Empty
MesajKonu: Geri: Eren / Biyografisi   Eren / Biyografisi EmptyPaz Eyl. 07, 2008 10:36 pm

böyle bir konu var ben açtım lütfne konuları açarken bölüme iyi bak öle aç ve konuları araştır cnm ama şimdilik bir şey yapıcaz admine sölücem konuyu kilitlicek
gülçin fan
yeni üye
yeni üye

hangi hayvan : Eren / Biyografisi Kedidq0
hangi hepsi kızı : Eren / Biyografisi Glnvl11cx5

Eren / Biyografisi Empty
MesajKonu: Geri: Eren / Biyografisi   Eren / Biyografisi EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 4:13 pm

evet admin konuuy kilitlesin çöpe atsın kilitlesin yasemin adminci açtı böyle konbuyu
Misafir
Misafir

Eren / Biyografisi Empty
MesajKonu: Geri: Eren / Biyografisi   Eren / Biyografisi EmptyPaz Eyl. 28, 2008 9:08 pm

tamam ben kilitliyorum konu çöp+kilit

Eren / Biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eren biyografisi
» Tolga Karel biyografisi